ארונות לכיבוי

זקוקים לשירות של ארונות לכיבוי? איפה הכי נכון להניח אותם ומה יהיה גודלם? כחלק מהתגוננות מהאש, ארונות לכיבוי הם הדבר הנכון ביותר שיכול לספק את התוצאה הטובה ביותר לסביבת מגורים וחיות בטוחה על כל המשתמע מכך.

מחפשים ארונות שיתמודדו במקומכם עם האש במצב של חירום חלילה? הנה כל המידע אודות ארונות כיבוי ובחירה נכונה.

מהם ארונות הכיבוי? הגדרה ומשמעותה

אם מדברים על ארונות כיבוי, מדברים למעשה על ארונות אש, הארונות עשויים מפח והוא מוצמד אל הקיר. הארונות מכילים את כל מה שצריך לרבות מיגון אש החל מצינורות שמשמשים למים לצרכי כיבוי, זרנוקים שמוציאים את המים בחוזקה כך שיהיה ניתן לטפל בשריפה וכל ציוד כזה או אחר שיאפשר להתמודד עם השריפה והדליקה בפועל.

איזה גדלים של ארונות יש?

יש כל מיני גדלים של ארונות לכיבוי, יש ארון סטנדרטי קטן בגודל שישים על שישים שייעודי יותר להנחת הזרנוקים וכן יש ארונות שמתאימים לצינורות עצמם וכך גודלו שמונים על שמונים סנטימטר לכל היותר.

ארונות בגדלים של שמונים על מאה עשרים ס"מ מתאימים לשימוש מיגון גדול יותר, בדרך כלל הארונות הללו גדולים והעומק שלהם מגיע לשלושים ס"מ אבל בגדול ניתן לומר כי יש גדלים שונים ועומקים שונים ולכן אפשר לבחור אותם לפי ההתאמה שאתם צריכים בפועל.

איך בוחרים את ארונות הכיבוי הנכונים?

אפשר לבחור ארונות כיבוי איכותיים לפי תו תקן, הוא זה שלרוב קובע בסופו של דבר איך לבחור ומה לבחור. כאמור, ארון איכותי משמע ארון שיש לו תו תקן מחמיר על פי המכון לתקנים הישראלי.

בגדול ארון הכיבוי צריך להיות עמיד וחסין מפני אש וכן ארון שאפשר להוציא ממנו בצורה מהירה את הציוד בזמן השריפה. כמו כן, חשוב למצוא ארון שיהיה סגור ואטום בצורה הטובה ביותר כך שלא תהיינה פגיעה ולשם כך אף מומלץ שלא לפסוח על עניין התחזוקה השנתית שיכול להבטיח לכם את זה.

מחפשים ארון כיבוי? עכשיו כשיש לכם את כל המידע אתם בהחלט בכיוון הנכון.